close
تبلیغات در اینترنت

اسکرول بار

رم

رئال مادرید (4) 2-0 (0) رم؛ فانوس به دست در اروپا

دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمان اروپا میان دو تیم رم و رئال مادرید به مصاف هم رفتند که شاگردان زیدان نتیجه دیدار رفت را تکرار کردند تا در مجموع با نتیجه 4-0 به دور بعد صعود کنند.
گــزارش بازی

دو تیم در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با قضاوت آقای سیمون مارچینیاک آغاز شد و رئال مادرید نسبت به دیدار رفت، هجومی تر آغاز کرد و دقیقه '7 روی نفوذ خوب بیل و پاس به بیرون او، ضربه مارسلو به شکلی خطرناک اما با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه '13 روی فرار عالی صلاح از سمت راست و پاس عرضی به ژکو، مهاجم بوسنیایی در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما با پای چپ توپ را به کنار دروازه زد تا فرصتی عالی از دست برود. دقیقه '20 َشوت محکم مودریچ از پشت محوطه با برخورد به کیتا تغییر مسیر داد و شزنی را وادار به واکنش کرد.

جهت مشاهده به ادامه مطلب بروید

 

دسته بندي: اسپانیا,رئال مادرید,ایتالیا,رم,

عکس روز؛ رئال مادرید قهرمان گینس کاپ استرالیا

ظهر امروز، دو تیم رئال مادرید و منچستر سیتی در ملبورن استرالیا به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان رافا بنیتز با کسب پیروزی 4-1 مقابل حریف لیگ برتری خود، 4 امتیازی شده و بالاتر از رم 3 امتیازی به قهرمانی در این تورنمنت پیش فصل دست پیدا کردند.

 

دسته بندي: انگلیس,منچستر سیتی,اسپانیا,رئال مادرید,ایتالیا,رم,

توتی: مایه تأسف است که کاسیاس دیگر در مادرید نیست

 

فرانچسکو توتی در آستانه دیدار مقابل رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و در صحبت های خود به جدایی ایکر کاسیاس از باشگاه اسپانیایی نیز اشاره کرد.

به گزارش AS، توتی گفت:

    ایکر یک نماد و نشانی از باشگاه است. مایه تأسف است که ایکر دیگر آنجا نیست، من او را خوب می شناسم و او مردی بزرگ و انسانی فوق العاده است.

این بازیکن 38 ساله ایتالیایی، همچنین اشاره کرد که:

    در مقابل رئال مادرید هیچ دیدار دوستانه ای وجود ندارد، چون بازی با آنها همیشه معتبر است.

 

 

دسته بندي: اسپانیا,رئال مادرید,ایتالیا,رم,

حضور توتی در برابر ناپولی، در هاله ای از ابهام

 

کاپیتان جالوروسی احتمالا نمی تواند تیمش را در برابر ناپولی همراه کند.

طرفداری- فرانچسکو توتی در کنار ژروینیو، احتمالا دیدار حساس در برابر ناپولی را از دست خواهند داد. ژروینیو به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ در دیدارهای ملی، سه هفته از میادین فوتبال دور خواهد بود. در همین حال، نگرانی ها در مورد غیبت توتی هم بیشتر شده است. کاپیتان در تمرینات دیروز، مانند سیدو کیتا، کوین استروتمن، داگلاس مایکون و لیاندرو کاستان، جدا از سایرین تمرین کرد.

انتظار می رود ویکتور ایباربو در این بازی به سیدو دومبیا ترجیح داده شود. در همین راستا، نگرانی های امنیتی خاصی هم در ایتالیا حاکم است، زیرا افراد حکومتی فروش بلیط به اهالی ناپل را ممنوع کرده اند.

دسته بندي: ایتالیا,رم,